UPORABNO

trenurne intervencije
POŽARNA OGROŽENOST PO SLOVENIJI:
VREMENSKA OPOZORILA ZA SLOVENIJO:
danes:
jutri:

VREME

HIDRANTNO OMREŽJE VODICE

hidrant

Števec obiskov strani

0392427
Visit Today : 72
Visit Yesterday : 270
This Month : 3187
Who's Online : 2

17.11.2018 TEK NA KRISTALNO PALAČO – Alive Step up 2018

Danes so naši trije člani udeležili teka na KRISTALNO PALAČO, v kategoriji  Ekstremna Step Up štafeta gasilci  – z dihalnim aparatom in zmagali! 89 metrov, 20 nadstropij in 479 stopnic je predstavljalo nepremostljivo oviro za vse tekače željne adrenalina. Tekmovalci so preizkusili svoje meje tako fizične kot psihične v enem izmed najbolj atraktivnih tekov v Sloveniji. Tekmovalo se je v dveh kategorijah. Lahka, tako imenovana Step Up kategorija (1x osvoji vrh in premagaj 459 stopnic) in ekstremna kategorija, imenovana Ekstremni Step Up (3x osvoji vrh in premagaj 1377 stopnic). Posebno kategorijo pa je predstavljala kategorija Step Up štafeta, namenjena ekipam: podjetja, gasilska društva, športna društva, itd. (3 tekmovalci si predajajo štafetno palico, vsak v ekipi osvoji vrh).

PODROBNOSTI

Rezultati – Alive Step up 2018

Sobota, 17.11.2018 – Step Up – Ekstremna štafeta – Gasilci

uvr Priimek in ime Država Klub k1 k2 k3 k1+k2 Rezultat
1 Urban Hafner, Filip Pirc, Peter Skubic SLO PGD Vodice 0:03:14 0:03:58 0:03:34 0:07:12 0:10:47
2 Jure Lampret, Denis Jagodič, Rok Hribar SLO PGD Gatina 0:03:38 0:03:41 0:03:36 0:07:19 0:10:56
3 Aleš-Bita Bitenc, Miha-Piki Podlogar, Matjaž-Mato Rebolj SLO PGD Želimlje-Veliki Osolnik 0:03:04 0:03:50 0:04:33 0:06:54 0:11:27
4 Blaz Levicnik, Matjaž Levičnik, Urban Magaš SLO PGD Lipoglav 0:04:20 0:04:22 0:04:42 0:08:43 0:13:26
5 Matej Mravlja, Blaž Mervič, Urban Kozorog SLO PGD Most na Soči 0:04:21 0:04:23 0:05:00 0:08:44 0:13:45
6 Alen Kramar, Jure Volk, Andrej Božič SLO PGD KAMNIK POD KRIMOM 0:04:05 0:05:17 0:04:26 0:09:23 0:13:49
7 Gregor Močnik, Tomaž Kopač, Miha Kopač SLO PGD Medno 0:04:29 0:04:22 0:05:04 0:08:51 0:13:55
8 Mitja Polutnik, Matjaž Žonta, Rok Gregorin SLO BTC CITY Slape2 0:04:02 0:05:25 0:04:51 0:09:28 0:14:20
9 Nejc Planinšek, Klemen Strašek, Tadej Medved SLO PGD Kristan Vrh 0:04:32 0:04:48 0:05:23 0:09:20 0:14:43
10 Tilen Hočevar, Gašper Škrjanec, Gašper Klun SLO PGD Repnje – Dobruša 0:05:02 0:05:04 0:05:07 0:10:06 0:15:13
11 Bojan Kavčič, Jernej Likar, Domen Seljak SLO PGD Ledine 0:05:07 0:05:54 0:04:19 0:11:01 0:15:21
12 Boštjan Omahen, Luka Oblak, Simon Lelja SLO BTC CITY Slape1 0:05:15 0:05:24 0:05:01 0:10:39 0:15:40
13 Urban Gabrijel, Gašper Kek, Matej Mlakar SLO PGD Trebnje 0:05:13 0:05:31 0:05:04 0:10:44 0:15:49
14 Jure Bizjan, Nejc Bizjan, Martin Malavašič SLO PGD Zaplana 0:06:25 0:05:08 0:04:24 0:11:33 0:15:58
15 Igor Eržen, Grega Potočnik, Grega Grilc SLO PGD Brezje na Gorenjskem 0:04:56 0:05:34 0:05:43 0:10:30 0:16:13
16 Boštjan Mahkovec, Jan Debeljak, Matej Hrustek SLO ALIVE – BTC CITY – ENOTA VAROVANJA BTC 0:04:39 0:05:25 0:06:16 0:10:05 0:16:21
17 Žan Turnšek, Peter Zaman, Aleks Zupančič SLO PGD Trebnje 0:05:33 0:05:03 0:06:04 0:10:36 0:16:41
18 Anja Tepeš, Karin Fajfarič, Martin Volk SLO PGD Stanežiče-Dvor, PGD Tomačevo-Jarše, PGD Sežana 0:04:15 0:06:08 0:06:25 0:10:23 0:16:48
19 Sebastjan Koderman, Mark Sešek, Miha Močnik SLO PGD NADGORICA 0:05:30 0:05:49 0:05:40 0:11:20 0:17:00
20 Jure Černivec, Jakob Škrjanec, Roman Baliž SLO PGD Repnje – Dobruša 0:06:18 0:06:43 0:04:50 0:13:02 0:17:52
21 Martin Kraševec, Gašper Raztresen, Anže Možek SLO PGD Tomišelj Kot Staje 0:06:50 0:06:09 0:05:45 0:13:00 0:18:45
22 Urška Klemenčič, Ema Pirš, Maruša Klemenčič SLO PGD Dol pri Ljubljani 0:06:05 0:07:23 0:05:43 0:13:28 0:19:11
23 Matej Močnik, Tomaž Sešek, Gregor Rožman SLO PGD Nadgorica XL 0:06:46 0:05:28 0:07:32 0:12:15 0:19:47
24 Job Remškar, David Kavčnik, Nastja Drnovšek

Komentiranje je zaprto.

REZULTATI S TEKMOVANJ

BLIŽNJICE

Zbornik PGD Vodice 1903-2013

Zbornik PGD Vodice 1903-2013

Arhiv