11. 9. 2022 Vaja v čast našemu članu Henriku Lamovšku za njegovih 70 let

Posted by

11. 9. 2022 Vaja v čast našemu članu Henriku Lamovšku za njegovih 70 let. Prejeli smo poziv, da je ena oseba na skednju pri popravilu stropa padla na tla in se pri tem poškodovala. Ker je oseba med delom kadila cigarete je ogorek zanetil požar. Izvozili smo z vsemi vozili. Na kraju smo se takoj lotili dela, napadalna skupina je vstopila v prostor (pod / skedenj). Ostali gasilci so se lotili gašenja objekta, zavarovali delovišče, poskrbeli za napajanje vozil, ter izvajali preventivno hlajenje sosednjih objektov. Napadalca sta hitro našla ponesrečeno osebo in jo prenesla na varno mesto, kjer so jo prevzeli bolničarji. Bolničarji so osebo pregledali in oskrbeli ter jo nadzorovali do prihoda nujne medicinske pomoči. Naš slavljenec je bil zelo vesel in je pohvalil vsakega posebej. Hvala tudi slavljencu za tako topel sprejem ter vso jedačo in pijačo, ki jo je pripravil za nas. Henček, še na mnoga leta!