16.4.2017 Vaja v čast 90 letnici našega člana – častnega predsednika Florjana Erce

Posted by

Na Velikonočno nedeljo popoldne smo se gasilci odzvali na klic občana, da gori del stanovanjske hiše na Kamniški cesti .

Izvozili smo s tremi vozili GVM1, GVC 16/15 in AC FAP ter 26 člani.

Na kraju intervencije je sledil ogled situacije s strani poveljnika. Ugotovil je, da je žarišče požara v hodniku med garažo in stanovanjskim delom hiše. Obstajal je sum, da se v hiši nahaja 1 oseba. Izvedli smo 3 notranje napade z uporabo IDA. Napadalci so kmalu našli moško osebo in jo pospremili na varno, oseba ni bila poškodovana. Našli so tudi žarišče požara z uporabo termovizijske kamere in ga pogasili. V garaži se je nabralo kar nekaj strupenega dima, tako da so trije gasilci potrebovali pomoč bolničarjev. Poskrbljeno je bilo tudi za  zunanje varovalne napade, preko topa na AC FAP pa smo preventivno hladili streho in okolico. Stanovalec, ki je požar povzročil nas je lepo sprejel, njegova družina pa nas je pogostila s pecivom in pijačo.

Slavljencu Florjanu smo ob njegovi 90 letnici podarili skromno darilce in mu zaželeli obilo zdravja.

Vsem lepa hvala.

16.4.2017 Vaja v čast 90 letnici našega člana - častnega predsednika Florjana Erce
« of 6 »